EAN: 10004760
Realizacja zamówienia: 3 dni

3. seria przygód Mii, elfów i jednorożców!

Powrót do Centopii zwiastuje nowe przygody i nowe… kłopoty.

Spis odcinków:

 1. Najlepsza oferta
Dużo się dzieje w życiu Sary: ma możliwość powrotu do szkoły, ale wcale jej to nie cieszy. Poza tym Fabio ciągle szuka z nią kontaktu, lecz ona nie jest pewna, czy chce zacieśniać tę znajomość. Mia porzuca przyjaciółkę i chłopaka, by przenieść się do Centopii. A tam... kupiec Polytheus jest bardzo, bardzo głodny, bo jego żółw zjadł wszystkie zapasy. Czy zechce wymienić swój odłamek kryształu na pyszny posiłek, który przygotują dla niego Mia, Yuko i Mo?
 1. Noc staje się dniem
Mia i Sara w trakcie przejażdżki na Peppinie najpierw spotykają mężczyznę wyjącego jak wilk, a potem... wyjącego psa. Co mu jest? l czy uda się mu pomóc? Tymczasem w Centopii Mo i Phuddle porządkują pałac (co jest bardzo nudne), a Mia i Yuko ruszają na poszukiwanie jaja smoka Błękitnego, w czym pomaga im Jednorożec Słońca. Czy wyprawa się powiedzie?
 1. Krąg życia
Mia i Fabio ćwiczą z Sarą utrzymywanie równowagi. Przyjaciółki chcą też, by chłopak przestał się bać koni. Czy znajdą na to sposób? A w Centopii okazuje się, że Kyara zachowuje się bardzo dziwnie. Mia zabiera ją w podróż, której celem będą odwiedziny u babci maleństwa. Jak się skończy to spotkanie? l czy przypadkiem nie przeszkodzi w nim armia Daksa?

DVD

 • Czas: 

  69 min

 • Dźwięk: 

  stereo

 • Format obrazu: 

  16:9

 • Producent: 

  Media Service Zawada

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również…