Wczytuję dane…

Kolekcja książek edukacyjnych Psi Patrol Gotowi do nauki wraz z dodatkowym pakietem 3 prezentów nieoferowanym w innych kanałach sprzedaży.

Oferta dotyczy zakupu kompletu 16 książek. 


Każda część książki zawiera zadania i karty, które się uzupełniają i stanowią komplet – do nauki i zabawy!

Stałe miejsce w książce (po 4 strony) mają działy wprowadzające alfabet (32 litery) oraz liczby (od 1 do 20). W zależności od tematyki książki pojawiają się działy: Kolory, Kształty i figury, Przyroda. Pieski z Psiego Patrolu, ulubieni bohaterowie przedszkolaków, zachęcają dzieci do ćwiczeń manualnych (szlaczki, wzory), ćwiczenia spostrzegawczości (szukanie różnic), pisania i czytania liter, liczenia w zakresie od 1 do 20. Na końcu książki pojawia się zabawa, łącząca właśnie poznane przez dziecko tematy edukacyjne. 

W każdym zestawie 16 kart znajduje się 6 kart edukacyjnych, które mają odniesienia do zadań w książce: 2 karty z literami i przynajmniej 1 karta z cyfrą. Pozostałe karty edukacyjne są związane z tematyką danej książki. Kolejnych 12-13 kart jest potrzebnych do różnorakich gier (Piotruś, memo, szukanie par, domino, gra zegarowa) oraz ułożenia obrazka – po zebraniu wszystkich 16 części kolekcji.

Książka

  • Liczba stron: 

    16

  • Format: 

    22,5x27 cm

  • Oprawa: 

    miękka

Zaloguj się
2021-04-10 12:25:03 - Julia

Zestaw super i wrzystko zgodnie z opisem

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również…